Tel. +48 667 553 304

e-mail: auto@grzesnaprawi.pl

O Nas

Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu profesjonalnych usług mechaniki pojazdowej w różnych pojazdach mechanicznych, od aut osobowych, aut ciężarowych, traktorach, aut zabytkowych, quadach, skuterach, motocyklach,
Działamy na rynku od stycznia 2002 r.

Naszą usługę realizujemy w siedzibie naszej firmy, która znajduje się w Gdańsku
ul. Kochanowskiego 130, blisko nowego mostu ul. Uczniowska/Kochanowskiego, oraz blisko starego mostu tzw. "Czerwony Most Uczniowska LETNICA".
Dojazd do nas to czysta przyjemność, nawet z odległych odległości, ponieważ otwarta została nowa trasa SŁOWACKIEGO łącząca lotnisko w Gdańsku Rębiechowie – via – Port Północny, oraz dobre połączenie z obwodnicą trójmiasta Gdynia – Pruszcz Gd.

Każde auto, każdy pojazd jest niepowtarzalny i traktowany jest przez nas z należytą odpowiedzialnością. Każde nowe doświadczenie traktujemy jako wyzwanie do lepszego działania. Przejmujemy codzienną troskę o przegląd, należytą naprawę Państwa pojazdów mechanicznych, a jakość wykonywanej pracy stanowi dla nas podstawową wartość.
Zapewniamy, że wykonując nasze usługi, używamy energooszczędnego nowego sprzętu firm: FACOM, STANLEY, KUŻNIA POLSKA, KING TONY POLSKA, YATO, CEEGOS, STORM o wysokim standardzie technicznym oraz chemii samochodowej znanych firm światowych: MOTUL, VALVOLINE , TOTAL, GULF, TEXACO, HAVOLINE, MOBIL, CASTROL, QUAKER STATE, ELF, SHELL, LOTOS, ORLEN o łagodnym oddziaływaniu na otoczenie i środowisko naturalne. Stosujemy środki, chemię, maszyny zarówno polskie, jak i zagraniczne, posiadające polskie i zagraniczne atesty.
Sprzętem opiekują się nasi serwisanci, którzy zostali przeszkoleni do napraw serwisowych.

Posiadamy doświadczenie, niezbędne do napraw Państwa pojazdów mechanicznych – aut. Nasi pracownicy, posiadają bogate doświadczenie nabyte w Polsce oraz zagranicą w naprawie aut wszystkich marek światowych od FIATa, DAEWOO, TOYOTA, SUBARU, RENAUL, DACIA, DAF, ALFA ROMEO, ARO, AUDI, VW, SKODA, CADILLAC, CHEVROLET, CITROEN HONDA HUMMER, INFINITI, ISUZU, ŁADA, KIA, LANCIA, LAND ROVER, do BMW, MERCEDES, LEXUS, PORSCHE.
Naprawiamy wszystkie rodzaje motocykli, quady, marek europejskich, azjatycki, oraz amerykańskich.
Naprawiamy wszelkiego rodzaju pojazdy mechaniczne, pojazdy drogowe, pojazdy ciężarowe, maszyny budowlane.

Zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego przykładamy ogromną wagę do uczciwości, rzetelności i jakości pracy świadczonej przez naszych pracowników.
Cały personel naszej firmy legitymuje się aktualnymi świadectwami o niekaralności.
Każdy z pracowników jest wyposażony w ubranie robocze, co znakomicie ułatwia identyfikację naszej firmy.
W razie potrzeby dysponujemy serwisem działającym 24 h, 7 dni w tygodniu
- po uprzednim zawiadomieniu nas telefonicznie.

Poniżej przedstawiamy zakres usług świadczonych przez Mechanika Pojazdowa GRZEŚ
Parę słów o naszych usługach:

 • mechanika pojazdowa: warsztat samochodowy Auto Grześ zajmuje się naprawą samochodów w pełnym zakresie. Dla nas priorytety to jakość wykonanej usługi i zadowolenie klienta.
  Zajmujemy się zarówno tak prostymi naprawami jak przeglądy okresowe (wymiana oleju, płynu hamulcowego, płynu chłodzącego, wymiana filtrów), poprzez naprawę układów kierowniczych, hamulcowych, wydechowych, naprawę zawieszenia, aż do tych bardziej skomplikowanych napraw takich jak wymiana rozrządu, pompy wtryskowej czy naprawa, oraz wymiana silnika.
  Nie boimy się "zagadek" – jeżeli nikt nie wie o co chodzi, my to znajdziemy i naprawimy!
 • blacharstwo samochodowe: zajmujemy się wytwarzaniem lub reperowaniem części tworzących nadwozie i podwozie samochodów. Do naszych zdań należy także montowanie gotowych elementów. Pracownik na tym stanowisku dobrze się orientuje się w dokumentacji i instrukcjach obsługi różnych marek samochodów. Na ich podstawie dokonuje on wyboru odpowiednich materiałów, których później używa przy naprawie. Nasz fachowiec bez trudu ocenia stan blach w samochodzie, rozróżnia, które są w zniszczone lub skorodowane i wymagają naprawy bądź wymiany. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia zarówno ręczne jak i mechaniczne. Za ich pomocą przygotowuje samochód do naprawy. Czynności, które wykonuje to przede wszystkim przycinanie, kształtowanie, łączenie i montowanie elementów z blachy, ale też radzi sobie z tymi częściami, które zrobione są z tworzyw sztucznych.
 • lakiernictwo: Uszkodzenia nadwozia w wyniku stłuczek czy zarysowań wymagają kontaktu z lakiernikiem samochodowych. Nasz pracownik lakierni ( lakiernik ) potrafi wyrównywać nadwozia (często pofałdowanego po naprawie blacharskiej) przy pomocy mas uszczelniających i polerowania. Na takie uzdatniane blachy należy potem wielokrotnie nakładać lakier. Mało tego. Bardzo często zdarza się, że samochód trzeba po części rozmontować w celu oczyszczenia z brudu i rdzy lakierowanych części i zabezpieczenia przed nieplanowanym lakierowaniem pozostałych (np. lamp, siedzeń). Obecnie w dobie masowo wzrastającej liczby pojazdów mechanicznych , i omawiając stan naszych dróg jest katastrofalny , aczkolwiek dużo uczyniony by drogi na EURO 2012 poprawiono stan nawierzchni , jednakże z wynikających z tego wszelkich możliwych utrudnień drogowych na pewno znamy się na tej robocie.
 • wulkanizacja: Nasza usługa na wymianie a/ opon w okresie jesienno-zimowym z opon tzw. letnich na opony zimowe, b/ naprawie całorocznej opon – serwisie, gdy np. złapiemy tzw. gumę jedziemy do wulkanizatora, c/ wymianie felg stalowych na stanowiące większe bezpieczeństwo felgi aluminiowe, oczywiście pod pewnymi warunkami, felga musi odpowiadać warunkom dla każdego pojazdu, d/ zmianie opon np. z mniejszych na większy rozmiar, e/ analizie i wymiany zużytych opon; felg stalowych; felg aluminiowych na nowe, lub ewentualnie używane opony w stanie bardzo dobrym, to samo dotyczy felg stalowych i ALU czyli felgi muszą w być w stanie bardzo dobrym.
 • instalacja gazowa: Zajmujemy się diagnozą czy w danym pojeździe może zostać zamontowana instalacja gazowa, montażem profesjonalnych zestawów do zasilania pojazdów samochodowych gazem LPG. Nasze instalację spełniają wszelkie normy, oraz dopuszczenia do badań technicznych oraz wszelkie normy i parametry obowiązujące w Polsce oraz w EU. Serwisujemy instalacje gazowe w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjny, zapewniamy najwyższą fachowość w dziedzinie instalacji gazowych. Instalujemy instalację gazową do nowych, i używanych pojazdów samochodowych zasilanych benzyną. Zapewniany fachowe doradztwo w tej dziedzinie.
 • diagnostyka komputerowa: Nasza usługa polega na profesjonalny podłączeniu komputera serwisowego zwanego diagnostyką komputerową. Posiadamy wszelkiego rodzaju wtyki serwisowe do wielu rodzajów pojazdów samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych. Urządzenia diagnostyczne jest przeznaczone do komunikacji z systemami pokładowymi aut różnych marek, oraz serwisowe - oprogramowane przez producenta auta komputery przeznaczone do diagnostyki pojazdów określonej marki. Poza odczytem kodów błędów pozwalają one na odczyt wartości rzeczywistych mierzonych przez rozmaite czujniki oraz resetowanie wskaźników inspekcji serwisowej, wymiany oleju itp. Stymulowanie elementów wykonawczych do określonych działań, kalibracja, czyli dopasowanie podzespołów (konieczna np. po wymianie przepustnicy), identyfikacja numeru VIN pojazdu oraz sterowników.
 • pomoc drogowa: Usługa polega na odebraniu pojazdu klienta z miejsca : a/wypadku, b/ uszkodzenia pojazdu w sposób mechaniczny tzn. auto stanęło w czasie jazdy, c/ uszkodzenie elektryczny/elektroniczne – auto stanęło na drodze z przyczyn wynikających z niesprawności układu elektryczno/elektronicznego,
 • konserwacja pojazdów: usługa polega na umyciu podwozia auta , wyczyszczeniu mechanicznym, ręcznym, z wszelkiego rodzaju rdzy, zabrudzeń, i zabezpieczeniu pojazdu środkami chemicznymi typu BITEX, polegającym na malowaniu podwozia środkami typu BITEX w sposób mechaniczny pistoletem – parokrotnym, aby zabezpieczenie chemiczne mogło służyć użytkownikowi pojazdu na wiele lat.

Inne usługi świadczone przez Mechanika Pojazdowa GRZEŚ na życzenie Zleceniodawcy:

 • wyszukiwanie aut dla klientów: zajmujemy się profesjonalny wyszukaniem pojazdu dla klienta. Pojazdu szukamy w kraju oraz za granicą . Ceny naszych pojazdów są konkurencyjne w stosunku do różnych portali typu allegro , otomoto , oraz pośredników pojazdów zwanym auto-handel.
 • pośrednictwo w sprzedaży aut: zajmujemy się wyszukaniem klienta na każde auto , pojazd mechaniczny , poprzez różnego rodzaju kampanie w prasie , w Internecie , oraz w firmach , przedsiębiorstwach.
 • sprzedaż części nowych , używanych : od wielu lat zajmujemy się sprzedażą cześci nowych i używanych do pojazdów mechanicznych , dla naszych klientów. Ceny części są na pewno dość konkurencyjne w stosunku do cen w sklepach , hurtowniach i portalach internetowych
 • usługa odbioru , holowania i naprawy auta od osób prywatnych i firm/przedsiębiorstw DOOR TO DOOR:
  Usługa door to door polega na odbiorze naszym holownikiem auta sprzed domu , firmy , przedsiębiorstwa i przywiezienie auta do naszego serwisu , wykonanie analizy cenowego ( do negocjacji ) , naprawie auta/pojazdy mechanicznego , i odstawienie auta/pojazdu mechanicznego w miejsce wskazanie przez naszego klienta.
 • wykonujemy inne usługi w ramach prac zleconych przez firmy , osoby prywatne.

ZAPRASZAMY DO ZAPYTAŃ O NASZE USŁUGI

Copyright by www.grzesnaprawi.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
start